Makelo.pl
Polecamy!
Spodobał Ci się nasz sklep? Poleć go swoim znajomym
O Makelo

Z myślą o osobach, którym zależy na pięknych i zdrowych włosach, stworzyliśmy sklep internetowy Makelo.pl. Naszą największą zaletą jest oferta profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów połączona z fachowymi poradami konsultantów-fryzjerów.


Nazwa sklepu została zaczerpnięta od pierwszych liter trzech wiodących na świecie marek kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów-
MAtrix, KErastase, LOreal.


...w XXI wieku słowo Makelo nabrało nowego znaczenia. Twórcy wiodących serwisów internetowych branży fryzjerskiej, tym określeniem nazwali sklep internetowy z profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji i stylizacji włosów.


Makelo.pl powstał z myślą o tych, którym zależy na pięknych i zdrowych włosach. Oferta skierowana jest do osób poszukujących produktów o najwyższej jakości. Odpowiadając na pytania e-mailowe, pomożemy dobrać optymalny produkt do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów.


Mamy nadzieję, że każdy znajdzie na naszych stronach coś dla siebie a Makelo.pl stanie się ciekawym miejscem, w którym nie tylko dokonacie zakupów, ale dowiecie się więcej o najnowszych trendach obowiązujących na światowym rynku nowoczesnych kosmetyków.Proponujemy Ci również zapisanie się do naszego Newslettera – będziesz pierwszą osobą, którą poinformujemy o zmianach i nowościach na Makelo.pl . Odbiorcy Newslettera będą także otrzymywać specjalne bonusy, gratisy czy kody rabatowe.Jeśli chcielibyście podzielić się z nami swoją opinią o naszym projekcie, macie ciekawe pomysły czy obserwacje, napiszcie do nas:
sklep@makelo.pl