Makelo.pl
Polecamy!
Spodobał Ci się nasz sklep? Poleć go swoim znajomym

Kerastase Fusio Dose Vita Cement Ampułka Koncentrat 12 ml

Producent:Kerastase
Kod towaru:24
Dostępność: 
Średnia ocen:
Kolor:
Pojemność:
Cena:24.99 zł
Ilość:
kup teraz
porwnaj
Opis
KERASTASE AMPUŁKA KONCENTRAT VITA CIMENT

Jeżeli Twoje włosy kruszą się i łamią, są słabe, mało elastyczne i trudne do ułożenia, a kolor szybko się wypłukuje, Kerastase proponuje gamę pielęgnacyjną RESISTANCE zawierającą Kompleks Vita-Cement i Vita TopSeal.

Włosy osłabione, to włosy z których wypłukał się cement międzykomórkowy. Kosmetyki pielęgnacyjne RESISTANCE posiadają unikalny związek ceramidów, naturalnych protein i aktywnych kationów, zwanych Kompleks Vita-Cement.

 

Rezultat:

Ampułka silnie regeneruje włosy. Jest dostępna wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zawiera wysoko skoncentrowany kompleks VITA-CIMENT 3D, który skutecznie regeneruje włosy zniszczone wskutek chemicznych zabiegów - zwłaszcza dekoloryzacji i trwałej ondulacji. Vita-Ciment to innowacja firmy Kerastase - zawiera związki bardzo podobne pod względem składu chemicznego do naturalnej struktury włosa (ceramidy, proteiny), które wnikają w strukturę włosa i wypełniają powstałe w niej uszkodzenia. Włosy odzyskują elastyczność i witalność.

 

Sposób użycia:


- Ampułkę należy aplikować na włosy umyte i osuszone ręcznikiem, przeczesać grzebieniem, potrzymać na włosach ok 1 min. najlepiej w cieple.

- Następnie dokładnie spłukać


Pojemność: 12ml