Makelo.pl
Polecamy!
Spodobał Ci się nasz sklep? Poleć go swoim znajomym

Loreal Aminexil Advanced 42x6 ml łysienie wypadanie włosów

Producent:Loreal Proffessionel
Kod towaru:284
Dostępność: 
Średnia ocen:
Kolor:
Pojemność:
Cena:209.00 zł 246.00 zł (-15%)
Ilość:
kup teraz
porwnaj
Opis

KURACJA ZAPOBIEGAJĄCA WYPADANIU WŁOSÓW Z AMINEXILEM

Aminexil wspomaga przytwierdzenie korzenia włosa w skórze głowy. Wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone. Unikalny kompleks odżywczy Omega-6 pobudza aktywność korzenia włosa. Ampułki AMINEXIL ADVANCED mają za zadanie regulować problem stałego lub okresowego wypadania włosów.

Aminexil Advanced to rewolucyjny program zawierający formułę podwójnego oddziaływania na skórę głowy w celu zwalczania przerzedzania włosów.

Przerzedzanie włosów jest nie tylko związane z naturalnym procesem starzenia się, ale jest wiele czynników, które mogą mieć na to wpływ. Uwarunkowania dziedziczne, zmiany hormonalne, leki (w tym stosowane w chemioterapii), a nawet czynniki emocjonalne takie jak stres, zmęczenie przyczyniają do wypadania włosów.

Aminexil Advanced to program zwalczania przerzedzania włosów oparty na dwóch czynnikach - Aminexil i Omega-6 Complex. Omega-6 (powszechnie znany jako witamina F) to bogaty odżywczy kompleks, która przemienia ceramidy (naturalny składnik włosy) i oddziaływuje działa na korzeń włosa w celu stymulowania wzrostu. Aminexil ma za zadanie utrzymywać elastyczność i jędrność mieszków włosowych i zachęcać włókna włosów do solidniejszego zakotwiczania się w skórę głowy.

 

AMINEXIL® + kompleks odżywczy Omega - 6*

  • zawartość aminexilu: 1,5 %

  • zawartość nutri complexe 0,1 %

 


Program stosowania:  

KURACJA INTENSYWNA: 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni.

KURACJA PODTRZYMUJĄCA: minimum 3 dawki tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.

 Kurację należy przeprowadzać 2 razy w roku w okresach nasilonego wypadania włosów związanego ze zmianami pór roku (wiosna, jesień) jako program trwający od 6 do 8 tygodni.

· Stosować na włosy umyte i wysuszone lub osuszone ręcznikiem

Całość dawki nałożyć pasmo po paśmie bezpośrednio na skórę głowy

Aby pobudzić mikrokrążenie, masować skórę głowy opuszkami szeroko rozstawionych palców ruchem okrężnym przez 1 minutę Nie spłukiwaćProdukt oryginalny, fabrycznie zapakowany.


Pojemność: 
42 x 6 ml