Makelo.pl
Polecamy!
Spodobał Ci się nasz sklep? Poleć go swoim znajomym
Włosy bardzo uwrażliwione. Odbudowa, regeneracja, łatwość rozczesywania.
NOWOŚĆ PRO KERATIN REFILL – nowa gama z PRO-Keratyną Gama wzmacniająca, uzupełniająca ubytki podstawowego budulca włosa – keratyny.
Włosy koloryzowane. Przedłużenie trwałości koloru, podwójna ochrona koloru, nadanie połysku.
Włosy blond. Połysk, neutralizacja żółtych refleksów.
Włosy siwe. Witalność włosów siwych i rozjaśnionych.
Seria Advanced przeciwdziała procesowi usztywniania kolagenu. Zawiera odżywczy kompleks OMEGA6. Pobudza aktywność korzenia włosa.
Seria Homme stworzono jako receptę na problemy skóry głowy i włosów nowoczesnego mężczyzny. Gęstość, blask i lśnienie męskich włosów.
Włosy kręcone. Podkreślenie skrętu loków, sprężystość, połysk.
Oczyszczenie i przywrócenie równowagi skóry głowy. Złagodzenie podrażnień przy jednoczesnym zachowaniu miękkości i lekkości włosów.
Profesjonalne produkty do stylizacji, które urzeczywistniają Twoją koncepscję stylizacji. Pełna dbałość o włosy, dokonały efekt wykończenia.Tecni.art to proste rozwiązanie na stworzenie dowolnego wizerunku.
Nieograniczona możliwość kreacji kolorem. Pielęgnacja włosów w trakcie i po koloryzacji. Lekkość koloru, świetlistość, ruchome refleksy. Spektakularny przełom w dziedzinie dekoloryzacji.
Profesjonalne lakiery. Wyjątkowy połysk, szybkoschnący, bez efektu mokrych, posklejanych włosów. Nie pozostawia widocznego osadu na włosach i nie matowi ich.
Odkryj mityczną pielęgnację. Seria MYTHIC dyscyplinuje włosy, zapewniając im jedwabistą gładkość oraz piękny blask. Pozostawia włosy głęboko odżywione i nawilżone.
Koncept oparty na eksperymentowaniu. Oryginalne i przełomowe konsystencje oraz zaskakujące i wspaniałe zapachy pomogą zapewnić oczekiwane rezultaty.
Rewolucyjna ochrona koloru włosów. Chroń kolor swoich włosów w trzech etapach.
Trwałe prostowanie. Długotrwałe wygładzenie włosów niezdyscplinowanych, falowanych i kręconych bez użycia prostownicy.
Nowa, ulepszona seria do trwałej ondulacji Dulcia Advanced. Długotrwale utrwala, pogrubia włosy i wzmacnia włosy. Tworzy eleganckie, mocne i zdrowe loki.
Trzy stopniowy program Loreal Volummetry gwarantuje trwałą, wspaniałą objętość włosów od nasady po same końce. Fryzura będzie bujna i pełna witalności przed bardzo długi czas.
NOWA gama wygładzająca do włosów NIEZDYSCYPLINOWANYCH. TECHNOLOGIA KERATINOIL COMPLEX.
Zaawansowana innowacja SERIOXYL. Rewolucja dla cienkich, pozbawionych gęstości włosów.
Stwórz zalotne fale i loki prosto z Hollywood! Wreszcie pojawiły się na rynku doskonałe produkty do stylizacji włosów kręconych! Chcesz zachwycać niczym gwiazdy na czerwonym dywanie? Wypróbuj nową linię do stylizacji włosów Hollywood Waves Tecni.ART od L`Oreal Professionnel.
Seria do włosów łamliwych.
Seria do włosów suchych i przesuszonych. Zbudowany z glicerolu i oleju kokosowego