Makelo.pl
Polecamy!
Spodobał Ci się nasz sklep? Poleć go swoim znajomym

Loreal Tecni.art Volume Lift 250ml Stylizująca Pianka podnosząca włosy u nasady

Producent:Loreal Proffessionel
Kod towaru:322
Dostępność: 
Średnia ocen:
Kolor:
Pojemność:
Cena:33.99 zł 50.00 zł (-32%)
Ilość:
kup teraz
porwnaj
Opis
LOREAL TECNI.ART VOLUME LIFT PIANKA Stylizująca podnosząca włosy u nasady

VOLUME LIFT to rewelacyjna pianka do zwiększania objętości włosów u ich nasady, nadaje włosom lekkość i połysk, utrwala bez obciążania. Dzięki zawartości filtrów UV chroni kolor włosów. Spektakularna objętość włosów u nasady. Lekka na długościach i końcówkach. Łatwość układania.

Bardzo precyzyjna aplikacja. Produkty TECNI.ART łączą najnowocześniejszą technologię z kreatywnością. Tecni.art to pełna gama produktów nie pozostawiających osadu i zanieczyszczeń. Stylizacja najwyższej jakości łącząca nowe trendy i nowoczesność. Za kulisami największych pokazów mody, w salonach fryzjerskich na całym świecie.

 Produkty tecni.art to gama niezawodnych, łatwych w użyciu produktów, na których można polegać, a ich działanie daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Pianka w spray'u. Nadaje fantastyczną objętość włosów u nasady oraz lekkość i miękkość na długościach i końcach. Lekka formuła nie obciąża włosów. Unosi je na całej długości, ale nie puszy i nie elektryzuje. Posiada ładny, nieprzytłaczający zapach. Idealna pianka do nadawania objętości wybranym elementom fryzury bądź całej fryzurze.


Sposób użycia:

- Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem.

- Nakładać na umyte i osuszone ręcznikiem włosy.

- Rozpylać u nasady kolejnych pasm z odległości kilku centymetrów.

- Wysuszyć albo stylizować palcami


Produkt oryginalny, fabrycznie zapakowany.

Pojemność: 250 ml