Makelo.pl
Polecamy!
Spodobał Ci się nasz sklep? Poleć go swoim znajomym
Seria nawilżająca. Nawilżenie dzięki właściwościom aloesu i marakui. Włosy optymalnie nawilżone i ujarzmione.
Seria do do pielęgnacji włosów i skóry głowy z problemami. Problemy z łupieżem, wypadaniem włosów lub przetłuszczaniem się.
Seria do włosów koloryzowanych. Nadaje żywy blask koloru, ułatwia rozczesywanie, chroni włosy przed wolnymi rodnikami. Wzmacnia i w widoczny sposób poprawiaj kondycję włosów.
Seria słoneczna. Sunsorials to pielęgnacja włosów narażonych na działanie słońca, wody morskiej i chlorowanej.
Seria objętość. Dobre odżywienie włosów cienkich i delikatnych. Dodaje objętości i promiennego blasku poprawiając przy tym kondycję włosów i chroniąc łuskę włosa przed rozdwajaniem się.
Seria wzmacniająca. Wzmacnia osłabione włosy przy jednoczesnym zwiększeniu ich wygładzenia i witalności. Pomaga uzupełnić powstałe we włosach ubytki i przeciwdziała powstawaniu nowych.
Seria odmładzająca. Przywraca siłę, elastyczność i blask. Rewitalizacja i ochrona przed przedwczesnym starzeniem się włosów.
Seria wygładzająca. Wygładzenia niesfornych, kręconych i średniej długości włosów. Nawilża oraz pomaga kontrolować niesforne włosy przez cały rok.
Seria delikatna pielęgnacja. Idealna ochrona dla włosów blond, rozjaśnionych i z pasemkami. Delikatne oczyszczenie bez siarczanów. Nadaje lekkość i naturalną miękkość.
Kosmetyki stosowane do odbudowy i regeneracji uszkodzonych włosów. Przywracają połysk wysuszonym i zniszczonym włosom.
By odbudować włosy silnie uwrażliwione. Pro-Keratin i ekstrakt z Jedwabiu odbudowują i wygładzają włosy, przywracają blask i zdrowy wygląd.